Sortiment

Závozové dny:

Pondělí - čerstvá zelenina z Farmy Svačinových a Farmy Smotlacha, ovoce od firmy Sellanomer

Úterý - mléčné produkty z Mlékárna Ohaře a Mlékárna Krasolesí

Středa - kuřecí maso z Farma Loužná, krůtí maso z Farma Zelenka, hovězí a vepřové maso z Dvůr Seletice

Čtvrtek - plné ledničky :) 1x za 14 dnů závoz produktů z Farma Bláto

Pátek - plné ledničky :)

Snažíme se pravidelně doplňovat veškerý náš sortiment, pokud chcete však přijít na jistotu, vždy je lepší provést objednávku předem.


Mlékárna Krasolesí

Výroba a prodej mléčných produktů z kravského a kozího mléka.

V Krasolesí vyrábí mnoho druhů kvalitních sýrů. Mezi jejich speciality patří plísňové sýry, jak z kozího tak kravského mléka. Ochutnat můžete speciality jako sýr v potravinářském popelu, sýr Gratien a Bastion, které mají z počátku velmi lehkou tvarohovou chuť, která se postupně mění ve výraznější chuť sýra.

Produkty z Mlékárny Krasolesí u nás vozíme do našeho obchůdku každé úterý, kdy u nás najdete jejich nejširší nabídku.Farma Bláto

Farma Bláto je vyhlášená výrobou tvrdých a polotvrdých zrající sýrů s Alpskou kulturou, z kvalitního mléka z pastvy podle několik set let starých receptur. Sýraři se o ně po několik měsíců starají ve zracích místnostech v útrobách kamenného statku. Než se dostane sýr na Váš stůl, projde až stokrát jejich rukou. Každodenní péče se nakonec odráží v neskutečný gurmánský zážitek. Farmu vede rodina Pavla Šicha - výtvarníka, který zde nechává otisk v každé citlivě zrekonstruované budově a obnovuje tak duch prvorepublikového statku.


Na farmě Bláto se během roku koná mnoho zajímavých akcí a kulturních událostí. Je ideálním místem pro strávení příjemného času s dětmi. Doporučujeme její návštěvu. Zelenina a ovoce od menších pěstitelů

Během celého roku se u nás v obchůdku snažíme mít v nabídce čerstvou zeleninu a ovoce. V sezóně odebíráme zeleninu převážně z Polabí a to z Farmy Smotlacha v Hlavenci a z Farmy rodiny Svačinových v Ovčárech. Během zimy je nabídka doplněna o zeleninu a ovoce ze zahraničí, které se však snažíme také shánět od drobnějších farmářů. Objednáváme na přání brambory na uskladnění v pytlích po 10 nebo 25 kg.Náš chléb - vaše pekárna

Pekárna Náš chléb je rodinná pekárna, založená na 22 let dlouhé rodinné tradici. Chléb se peče v městě Jablonec nad Nisou odkud ho denně rozváží na své obchody a takovým obchůdkům, jako je ten náš. 

Celý koncept pekárny NÁŠ CHLÉB je již od začátku zaměřen na ruční výrobu a prodej řemeslně vyráběného pečiva. Přestože se sortiment za téměř čtvrt století rozrostl o mnoho dalších druhů pečiva, stále se snaží vše vyrábět ručně a s použitím těch nejlepších surovin. 

Jejich chléb je výjimečný především i tím, že dlouho vydrží měkký a nemění svou chuť. V nabídce je mnoho druhů kváskový chlebů, které jsou pečené nejčastěji v kombinaci pšeničné a žitné mouky. Chléb je nejlepší si u nás dopředu rezervovat, abyste měli jistotu, že na Vás daný den zbyde právě ten Váš oblíbený.Rodinná konzervárna Via Delicia

Bezchlebovu rodinnou konzervárnu najdete v Zábřehu. Jedná se o malou manufakturu, kterou tvoří 20 zaměstnanců. Založil ji Olin Bezchleba v roce 2011 po 18 letech působení v gastronomii a potravinářském průmyslu.

Hlavními produkty této konzervárny jsou kvalitní výběrové džemy, ve kterých používají pouze přírodní citrusový pektin. Pro masové jedlíky připravují výtečné paštiky a mnoho druhů dalších kvalitních delikates pocházejících z poctivých surovin. Meruňkový džem nebo kachní paštika, sliny se Vám budou zbíhat na jazyku.
Sonnentor

Sonnentor je firma nacházející se v oblasti jižní Moravy v obci Čejkovice. Produkce kvalitních čajů a koření v bio kvalitě je dnes už poměrně široká. Nic to však nemění na tom, že se stále jedná o velmi kvalitní produkty, které Vás vždy překvapí originálními obaly, které vykouzlí na tváři úsměv při nejrůznějších příležitostech. Pití čajíků této firmy se Vám nikdy neomrzí. Frolíkova káva

Frolíkova káva je vyhledávanou značkou pro všechny znalce a milovníky kávy. Tato značka si již od roku 1992 buduje své pevné místo mezi nejkvalitnějšími českými výrobci kávy.

Frolíkova káva má v současné době na trhu celkem 6 druhů směsí z nichž každá má své specifické aroma a chuť. Suroviny se dovážejí z plantáží z celého světa zejména ze Střední a Jižní Ameriky, Asie a Afriky.

Kávu si u nás můžete zakoupit, jak mletou tak zrnkovou. Zároveň ji u nás můžete přímo ochutnat. Směsi pravidelně sypeme do našeho kávovaru a testujeme osobně téměř každý den.