Maso

Kuřata z Farmy Loužná


Nabízíme možnost objednávky kuřat z Farma Loužná. Kuřata jsou chovaná na slaměné podestýlce, mají mnohem delší dobu výkrmu než běžně chovaná kuřata v konvenčních chovech. Velikost kuřete je od 1,5 kg do 3 kg. Cena za kg  celého kuřete je 225 Kč. 

 Objednávky můžete posílat do neděle do 17:00. Kuřata budou k vyzvednutí ve středu, o přesném čase vyzvednutí Vás budeme informovat, stejně tak v případě jakýchkoliv jiných změn. 

Budeme rádi, když koupí těchto kuřat podpoříte chov zvířat v příjemnějších podmínkách.


Ceník


Dvůr Seletice - vepřové maso a hovězí maso

Vepřové a hovězí maso v naší nabídce pochází z farmy Dvůr Seletice. Na farmě chovají kravičky plemene piemonteský skot a vepříky plemene ČBU - české bílé ušlechtilé prase.  V Seleticích hospodaří na několika stovkách hektarů, které jim zajišťují kvalitní krmivo pro dobytek, které je bez antibiotik a růstových hormonů. 

U nás v obchůdku můžete z farmy Dvůr Seletice zakoupit také uzeninky (šunku, slaninu, gothaj, klobásky a další). Pro aktuální nabídku je lepší si zavolat nebo se na nás přijít podívat a přímo to okouknout.

Nejvíce však uvítáme, pokud si maso, či ostatní produkty u nás objednáte dopředu, abychom předešli zbytečným ztrátám. 

Objednávky můžeme poslat vždy do pondělí do 18:00. Vyzvednutí je pak možné ve středu od 14:00.


Ceník


Objednávkový formulář

Do poptávkového formuláře prosím uveďte Vaše jméno a příjmení, email telefon a do zprávy množství a druh masa, který si přejete objednat.

Datum využijte pro označení dne, kdy si Vaši objednávku přejete vyzvednout.Objednávkový formulář

Do poptávkového formuláře prosím uveďte Vaše jméno a příjmení, email telefon a do zprávy množství a druh masa, který si chcete objednat.

Datum využijte pro označení dne, kdy si Vaši objednávku přejete vyzvednout.

Fotogalerie